Szukaj w:

Regulamin


Regulamin określa warunki korzystania z serwisu internetowego rapidmaster.pl.

Aby korzystać z serwisu należy zapoznać się z tym regulaminem oraz zaakceptować go.

Rapidmaster.pl jest wyszukiwarką stron internetowych, wyświetlającą linki oraz zaindeksowaną treść, która jest powiązana z przesyłanymi przez użytkowników zapytaniami.

Administracja serwisu rapidmaster.pl nie ma wpływu na zapytania przesyłane przez użytkowników oraz na treść prezentowaną przez zewnętrzne serwisy internetowe.

Zabrania się przesyłania zapytań niezgodnych z prawem.

Serwis rapidmaster.pl oraz jego administracja nie hostuje, nie publikuje, nie przechowuje żadnych plików których nazwy są automatycznie generowane i wyświetlane w serwisie. Nie ma możliwości pobierania plików z serwisu.

W serwisie rapidmaster.pl wyświetlane są reklamy zewnętrznych stron internetowych. Administracja serwisu nie ma wpływu na zawartość reklamowanych zewnętrznych stron internetowych i nie ponosi odpowiedzialności za prezentowane na nich treści.

Właściciele praw autorskich do nazw plików wyświetlanych w serwisie rapidmaster.pl którzy nie życzą sobie aby te nazwy były prezentowane, proszeni są o wysłanie zgłoszenia poprzez formularz kontaktowy który znajduje się w serwisie.

Regulamin obowiązuje od momentu publikacji i może ulec zmianie w każdej chwili.

Copyright © 2011-2016 by rapidmaster.pl